YERYÜZÜ MELEKLERİ

18 Şubat 2021 Perşembe günü Mübarek Regaib Kandilimizde Hacı Bayram_ı Veli Hz. Türbemizde kimsesizlerimize GARA ŞEHİTLERİMİZ VE TÜM ŞEHİTLERİMİZ adına EGEM MUTFAK organizasyonluğunda DÜNYAYI İYİLİK KURTARACAK PLATFORMU,AVUSTURYA GÖNÜLLÜLERİ YURT İÇİ VE YURT DIŞI HAYIRSEVERLERİ,UMUDUM UMUT OLSUN DERNEĞİ,İLKNUR UZUN VE HAYIRSEVERLERİ,ERZURUM İHYADER DERNEĞİ VE YURT İÇİ YURT DIŞI TÜM HAYIRSEVERLERİMİZ birleşerek örnek bir çalışmayla kandil hayır yemeği programında buluştular.
Başta GARA ŞEHİTLERİMİZ VE TÜM ŞEHİTLERİMİZ adına ve Tüm ahiret alemine göçen geçmişlerimiz için okunan kuran_ı kerim ve duaların yapılımıyla sivil toplum kuruluşlarımız HACI BAYRAM_I VELİ HZ TÜRBESİNDEKİ Kişilere,çalışanlara,kimsesizlerimize kandil simidi,lokma dağıtimi,kimsesizlerimize yemek dağıtımı,tüm ihtiyaçlarının giderimi,gıda takviyesi,giysi,meyve,kandil simidi ve karanfil dağıtımı ile ŞEHİTLEŔİMİZİN SELAMLARI VE AL BAYRAĞIMIZIN EŞLİĞİNDE programı tamamlayarak hem kandilimizin değerlerini yaşatmış hemde sivil toplum kuruluşlarının vatanın birliği,beraberliği ve devletimizin yetişemediği bir çok seyi tamamlayıcı halkın öncüsü ve toparlayıcısı olduğunun en güzel örneğini ispatlamıştır.BAŞARILARINDAN DOLAYI KUTLUYOR VE NİCE GÜZEL ÖRNEK ÇALIŞMALARA İMZA ATMALARINI DİLİYORUZ.

NİLGÜN ULAŞIR

hakkında Nilgün ULAŞIR

Nilgün ULAŞIR

Ayrıca Kontrol Et

ZEKİYE KAYGUSUZ VARSA, ENGEL YOK

1974 yılında Edirne Ipsala ilçesinde dunyaya geldim. Ilkogretimimi tamamladıktan sonra ortaokul lise ve üniversite egitimimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir