Son Dakika

Yecüc-Mecüc Rusya ve Çin / korkutan senaryolar ….

Yecüc mecücle ilgili olarak en azından bu iki ismi duymayan  yoktur.  Malum olduğu üzere bu iki şeytani gücün  dünyanın sonunda zuhur etmesi beklenmektedir.
Günümüz Ukrayna Rusya kriziyle alakalandıracak olursak Amerika’daki malum EVANJELİK mezhebi dünyanın sonunun geldiği için mesihin gelmesi için çalışmalar yapmaktadır.  Evanjeliklerin, kitabı Mukaddes’ten hareketle Meshih in yeniden gelişini hizlandırmak için dünya nüfusunun yarısının ölmesi Yani büyük bir çatışmanın çıkması (üçüncü tapınanağın Süleyman mabedi yerine yapılması ve armagedonda büyük savaş ) gerekiyor.  İşte tam bu noktada yecüc mecüc olayını hatırlamamız gerekiyor.
Zira kimi Evanjelist gruplara göre bu yexüc ve mecüc Çin ve Rusya dır.  İnsan düşünmeden edemiyor Mersin’e Rusya’nın nükleer  santral yapmasının altında da bu mı yatıyor. Eğer Rusya ye yecüc ya da mecüc’ten birisi ise nükleer savaşla dünya nüfusunun 1/2 sini yok edecek savaş başlatılabilecak mı?
Eğer savaş gerçekten başlatılabilirse ki ABD deki Evanjelik cemaatinin ne kadar güçlü bir lobisinin olduğunu görmüş olacağız! velev ki savaş çıksın ama bu “armagedon” denen, tepe olmayan tepeye nükleer savaşı nasıl taşınacak?
Bu meşhur senaryoları bir tarafa bırakalım. Günümüzde tek bir gerçek var ki “yeni dünya düzeni kapital  ekonomik dünya “  ve bu dünya düzenini “yürütenler “ de bu senaryolardan iyice faydalanmaktalar.
1945 Yalta konferansı düşünülürse bütün gördüklerimiz bir horoz dövüşünden ibaret.   Dünya lideri dediğimiz “kukla” lardan bir sey beklemek, iyi bir sey beklemek, mümkün değil.
Putin,Biden vs kim olursa olsun hepsi mevcut dünya düzeninin birer kukla artistidirler. Hiç bir sey yapamazlar !  Sadece kendilerine verilen görevi ifa ederler. bir sey yaparlarsa ki bu yaptıkları ancak kukla işlevi görmekten ibarettir.  Kuklaların arkasındaki güçlere dikkat etmemiz gerekiyor.

 

 

 

hakkında Eşref ERBAY

Eşref ERBAY

Ayrıca Kontrol Et

ADAY ADAYI OL !!! AMA VEKİL OLMA !!!

    Maalesef siyasetin en çetrefilli ve en gergin zamanları yaklaştı, ama baştan söyleyeyim bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.