“Hoş Geldin Küçük Melek” Projesi ile Beyoğlu’nda çalınmadık kapı kalmadı

 

 

İlk olarak 2019 yılında Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ın eşi Necibe Seyhan Yıldız’ın  ailelerin sevincine ortak olmak, onlara maddi ve manevi destek sağlamak için  başlattığı ‘Hoş Geldin Küçük Melek’ Projesi çığ gibi büyüyor.

 

 

 

Gülşen KILINÇER

 

Ilk olarak 2019 yılında Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ın eşi Necibe Seyhan Yıldız’ın ailelerin sevincine ortak olmak, onlara maddi ve manevi destek sağlamak için başlattığı ‘Hoş Geldin Küçük Melek’ Projesi çığ gibi büyüyor. Yeni doğum yapan annelere Necibe Seyhan Yıldız’ın hediye ettiği ihtiyaç paketi çantası, daha yeşil bir kent için her bebeğin adına özel olarak dikilen zeytin ağacı ile taçlanıyor.

 

BEYOĞLU’NDA ÇALINMADIK KAPI KALMADI

Beyoğlu’nda adı ‘Bebek Avcısı’na çıkan Necibe Seyhan Yıldız, ‘Hoş Geldin Küçük Melek’ hediye paketlerini kendi elleriyle hazırlıyor. Beyoğlu’nda yeni doğum yapan ya da yapacak olan annelerin evlerine gittiği gibi, hastanelere, asker eşlerine, engelli annelerine, eşi cezaevinde olan annelere ve sosyal medyadan kendisine ulaşan annelere de ziyaretler gerçekleştiriyor. Hatta asansörde bir anne ve bebeği ile karşılaştığında dahi ‘Hoş Geldin Küçük Melek’ hediyesini veriyor. Beyoğlu’nda çalınmadık kapı bırakmayan Necibe Seyhan Yıldız son olarak engelli Milli Şampiyon, ressam ve yazar bir annenin ziyaretinde idi.

 

MUŞ’TAN EDİRNE’YE

Necibe Seyhan Yıldız, sadece Beyoğlu ilçesi ile de sınırlı kalmayan ziyaretlerini, birçok ilçe ve hatta şehirde de sürdürüyor. Muş’tan Edirne’ye geniş bir yelpazede yeni doğum yapan annelerin ve bebeklerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle şehir dışı ziyaretleri anneleri oldukça şaşırtıyor. Anneler Yıldız ile, ‘’Taa Beyoğlu’ndan bizi görmeye geldiniz’’ diyerek sevinçlerini paylaşıyor.

 

YILDIZ:’’HERŞEY EVLATLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN’’

Yıldız, bugüne kadar 5000 annenin hayır duasını aldığını dile getirerek, ‘’Bebeklerimize olan sevdamız tarifsiz. Dünyamız onların varlığı ile güzel ve anlamlı. Gece gündüz demeden onlar için çalışmaya devam edeceğiz. Herşey evlatlarımızın geleceği için’’ şeklinde konuştu.

AK PARTİ İSTANBUL İL KADIN KOLLARINA DA ÖRNEK OLDU

Hoş Geldin Küçük Melek Projesi anne ve bebeklerinin bezinden biberonuna, emzikten tuluma, hatta çantasına kadar temel ihtiyaçlarını karşıladığı için AK Parti İstanbul İl Kadın Kollarına ve birçok başka teşkilata da örnek oldu.

hakkında Gülşen KILINÇER

Gülşen KILINÇER

Ayrıca Kontrol Et

RUH KAPISI

  Dünya eşiğini geçene Ruh kapısı açılır O kapıdan geçene İlahi sırlar açılır   Gönül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.