Aleyna Solaker, Cansu Dere ve Sinem Kobal’da kalp bıraktıran pozlar!

Kırgın Çiçekler’den sonra uzun süre dizilerde yer almayan Aleyna Solaker, Hizmetçiler ile izleyici karşısına çıkmıştı. Ancak dizi sadece 3 bölüm yayınlandı ve final yaparak herkesi üzdü. Aleyna Solaker ise yeni sezon için yeni projeler bakıyor. Oyuncunun hayranları da yeniden dizilerde yer almasını çok istiyor. Instagram hesabından duru güzelliğini paylaşan ünlü oyuncuya, takipçilerinden binlerce beğeni geldi.

Geçen sezon Ferhat ile Şirin dizisinde rol alan Cansu Dere, başarısız bir sonuçla karşılaşmış ve takipçilerini de üzmüştü. Oyuncu, için yeni sezonda Medyapım tarafından yeni dizi teklifi bulunuyor. Cansu Dere’ye, Doktor Foster dizisi için başrol teklifi yapıldı, oyuncu kabul edecek mi merakla bekleniyor. Sosyal medyada zaman zaman paylaşım yapan oyuncu, bugün unutulmaz Bali tatilinden eski bir fotoğrafını #tb etiketi ile paylaştı.

5 aylık hamile olan Sinem Kobal ise kızının doğumunu sabırsızlıkla bekliyor. Karnı şişmeye başlayan oyuncu, yakın geçmişten aşağıdaki fotoğrafını yayınlayarak, hayranlarını mutlu etti.

Ünlü oyuncu Çiğdem Batur ise sosyal medyayı yoğun kullanan isimlerden. Oyuncu, “Kanatlarım var ruhumda” notuyla denize daldığı anları hayranlarının beğenisine sundu.

Şubat ayında 3. sezonuyla birlikte final yapan Kadın dizisinde Bahar olarak büyük başarı kazanan Özge Özpirinçci ise zorlu günlerin ardından tatilde dinleniyor. Oyuncu, üzerine konan uğur böceğinin fotoğrafını hayranlarının beğenisine sundu.

hakkında Velhasılıkelam

Avatar

Ayrıca Kontrol Et

KORKUYORUM, DUYMASINLAR ADINI

  Yer alırdım mutlu kullar safında Gölgemde eğlesen gönül atını Dönüyor gözlerim gam etrafında Bahşetsen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir