YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR

Insanoğlu toprak savaşları , doğa katliamı, tabiat katliamı ,insan kıyımları yaparak insanlığı varoluşu yok etme yoluna girdiler.

Farkındamısınız bilmiyorum ama şu günlerde yaşadığımız psikolojik depresif hayatın içine hep birlikte çoluk ,çocuk girmiş bulunmaktayız.Hatta kundaktaki bebelerimiz dahi bu yıkım ve katliamlardan nasibini almakta.

Insanoğlu bu katliama dur demez ise halimiz perişan olacak.Daha fazla ölümler yapay zeka ile gelen zehir kendi kendine imha etme yeteneği ile bir-çok şeyde kaderimizi değiştirecek.Hatta Dünyanın sonu bile olabilir.

insan gücünün bittiği yerini sadece robotlara bırakan bir nesil hâline geleceğiz ve sonunda tükeneceğiz.kimbilir insanlık tarihi  bu olaylara dur  demezse bir gün son noktasına gelecek herşey için çok geç olacak.

Yeni bir oluşum olurken gizli güçler yavaş yavaş Tüm liderleri yok edecekler.Tek Düzene girerken yani eyalet sistemine yok oluşlar başlıyacak.Bizler kendi Türk topraklarımızı koruma altına almak zorundayız.

Yoksa elimizden değerler giderse yarın çok geç olabilir.Bugun başka yerlerde kan dökülüyor savaş oluyorsa bilinki bu yokoluşa giden yol.Milli beraberliğimizi Bütünlüğümüzü korumak zorundayız.oyunlara gelmemeliyiz.

Tüm islam birliği mazlumlar katliam olurken susuyorsa yarın bizlerin başına gelmeyeceği  ne malum.Dünya sesini çıkarmıyorsa çocuklar ölüyorsa yarın bizlerede bunların saldırmayacaģına garanti veren varmı ? Malesefki yok.

İşte bu yüzden yarın herşeye geç olmadan bizler gözlerimizi açmalıyız.Birbirimize nefret kusacaģımıza sıkı sıkı sarılmalıyız.

Türkün Türkten başka dostu yok.

Bunu asla unutmayın.

Ne mutlu Türküm diyene!

Türk bayrağımın çatısı altında yaşayan Türk  soydaslarıma selam olsun.

VATANIMIZA SAHİP CIKALIM.

VATANSIZ OLMAYALIM.

hakkında Yasemin EFE

Yasemin EFE

Ayrıca Kontrol Et

İBRETLİK HİKAYE ; KENNEDY’LER NEDEN LANETLENDİ

Dünya onları 1963 yılında öldürülen ABD Başkanı John Fitzgerald Kennedy ve görkemli yaşamlarıyla tanıyor. Bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir