DİLEK KATAL…

1966 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Öğretim hayatını Ankara da tamamlayarak, 1989yılında A.Ü.Z.F. Tarım Ekonomisi Anabilim Dalından mezun oldu. Eşinin görevi nedeniyle, üç yıl süreyle bulunduğu Brüksel’de V.U.B. Üniversitesinde’’ Business English ‘’eğitimi aldı.

Yurtiçinde çeşitli kuruluşlarda müşteri ilişkileri ve satış /finansdepartmanlarında çalıştıktan sonra 2004 yılında Avrupa Birliği ve TESK ortak Projesi olan ‘’Kadın Girişimcileri Destekleme Eğitim Programı’’ nı tamamladı. Aynı yıl, Re/Max® bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak sektöre girdi. Firma temel eğitimlerinin yanı sıra ‘’Konut Projeleri Satış Eğitimi’’, ‘’Ticari Gayrimenkul Satış Eğitimi’’de aldı. Bunun yanı sıra, Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası (ATEM) Emlak Müşavirliği Kursunu da bitirdi. 2 yıl Ankara da çalıştıktan sonra 2006 yılında İzmir’e taşınarak,7 yıl süreyle Re/Max® bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya devam etti. 2013 yılından itibaren TURYAP® İzmir Hatay Cadde Temsilciliğinde, Temsilci olarak beş yıl çalıştı. Bu sürede İleri Temsilcilik Eğitimi gibi pek çok mesleki gelişim eğitimine katılarak sertifikalarını aldı.01 Haziran 2018 tarihinden itibaren EPA® Emlak Pazarlama A.Ş.’nin hem İzmir Merkez Ofisi hem de Hatay bölge temsilciliğini aldı. Halen bulunduğu adreste faaliyetlerine devam etmektedir.

Halihazırda 18 yıldır bilfiil gayrimenkul sektöründe konut ve ticari alanda faaliyet gösteren Dilek Katal, İzmir Ticaret Odasına (İZTO) kayıtlıdır.Aynı zamanda TEMFED TÜRKİYE EMLAK FEDERASYONU) de değerlendirici olarak görev yapmaktadır. EPA® A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve ABD National Association of Realtors üyesidir. 27 Aralık 2018 tarihinden itibaren İzmir Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü tarafından verilen “Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi” ne sahip Sorumlu Emlak Danışmanıdır.

Çalışma hayatı boyunca birçok ödül almıştır. Bunlardan başlıcası;

2008 Mart ayı Anadolu ve K.K.T.C Ofislerinde en yüksek ciroda Türkiye beşinciliği,
2008 Mart ayı Türkiye ve K.K.T.C Ofislerinde en fazla işlemde Türkiye birinciliği,
2011 Ocak ayında Ege de en yüksek ciro üçüncülüğü,
2011 Ocak/Şubat/Mart ayları Ege de en yüksek ciro üçüncülüğü,
2012 Ocak ayı Ege de en yüksek ciro dördüncülüğü,
2013 yılı Ege ciro üçüncülüğü
Dilek Katal İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk sahibidir.

hakkında Dilek KATAL

Dilek KATAL

Ayrıca Kontrol Et

Eyvah!.. Güzellik Salonları Kapanıyor…

  Hepinize sağlıklı mutlu günler dilerim sevgili velhasılı.com okuyucuları…   Son yıllarda güzellik merkezleri, estetik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.