YAŞAMADIKLARIMIZA SELAM OLSUN


Çok büyüktü hayallerimiz, dünya bir demir, biz demirciydik bir zamanlar. Hep yarın kaygısı, etti bizim anlık sefalarımıza.
Bir gün dediğimiz herşey birgünü değil, bir ömrü alıp götürmüş aslında.
Sahte olan herkes günahkarsınız
Kul hakkına girdiniz. Alın dünya menfaatlerinizi, bize merhamet ve imanın huzuru yeter. Ölürken tek akla gelen. Yediğimiz haklar, kırdığımız kalpler. Gerisi ise boş muhabbetler. . Olmadı ne istek, ne hayal, kalmadı geride tek bir umut. İçimizde Büyümeyen çocuğun, acılardan ölen yanı sıra, tüm ertelenmiş, imkan bulunamamış, hakkı yenmiş, Hesaba alınmamış yaşayamadıklarımıza selam olsun. Bırakıyorum dünya tüm samimiyetsizliği, sevgisizliği, nankörlüğü ve menfaatçiliğiyle sizin olsun. Söylüyorum tekrar tekrar,tüm yaşayamadıklarımıza selam olsun.
Ne çiçekler eskisi gibi kokuyor, nede hava mis ve temiz. Ne komşu kalmış, nede bir dost, sevgili dersen sevgisiz den ne bekle, ne de um. Okulda yokki kaçamak yapsan bir teneffüs. .Özlendi kaçtığın, her şey. Neyse işte kış bekledik kış değil, yaz bekledik yaz değil, bahar umduk hep ama, canımız sağolsun. Yaşayamadıklarımıza selam olsun. Sonay Baş 17.04.2021

hakkında Sonay BAŞ

Sonay BAŞ

Ayrıca Kontrol Et

SEV ÇÜNKİ SEVMEK EN KOLAY

SEVİN ÇÜNKİ SEVMEK EN KOLAY Güzel günler vardır ya işte o güzel günler… Aşk istersin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir