Milli Sporcumuz Oldu İnşaat İşçisi

Ömer Işık 1998 doğumlu,dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğudur. 2007 yılında Körfez Yarımca Yelken Kulübünde yelken sporuna başlamıştır.

Ulusal ve Uluslar arası elde ettiği başarılar neticesinde İtalya’da yapılan Optimist Dünya Şampiyonası’nda Ülkemizi temsil edecek beş sporcu arasına girmiştir.

5-8 Nisan 2012 tarihleri arasında Garda/İtalya’da yapılan ve Türkiye Yelken Federasyonu 2012 Yılı Faaliyet Programında bulunan30. Garda Meeting Optimist Yarışları, 27 Ülke’den 1073 kişilik katılımla Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir.

Tek sınıfta Dünya’nın en yüksek katılımlı yelken yarışı olarak tarihe geçen mücadelede Körfez Yarımca Yelken Kulübü’nden Ömer Işık birinci olmuştur.

Milli Sporcumuz olan Ömer Işık daha bir çok başarıya imza atmış ve maalesef bu genç yaşında yalnız bırakılmıştır. Aynı zamanda Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu olan Ömer Işık bu gün İnşaat’ta çalışmaktadır.

Chp Meclis Üyesi Erkan UYGUN Meclis toplantısında Parti gözetmeksizin destek çıkılmasını istemiş ancak sonuç alınamamıştır.

Edindiğim bilgiye göre Körfez Belediyesi’nde Liyakat sahibi olmayan bir kişiye görev verilirken, Seçim den önce Fikri IŞIK ve Şener SÖĞÜT “Körfez’in Testisini sana emanet ediyoruz, Körfez’in Testisi Ömer Işık tır” Demiş ve her daim Ömer Işık’ın arkasında duracaklarını ifade etmişlerdir.

Peki Ülkemize bu kadar başarılar kazandırmış genç milli sporcumuz bu gün neden yalnız bırakıldı. Buradan tüm Siyasi Liderlere sesleniyorum, gelin Milli Gururumuz Ömer Işık’a sahip çıkalım.

hakkında A.Nazlı ÜSTÜN

A.Nazlı ÜSTÜN

Ayrıca Kontrol Et

SEV ÇÜNKİ SEVMEK EN KOLAY

SEVİN ÇÜNKİ SEVMEK EN KOLAY Güzel günler vardır ya işte o güzel günler… Aşk istersin …

Bir yorum

  1. Avatar

    Maalesef ülkede birçok genç bu durumdan şikayetçi.
    Çok önemli bir konuya parmak basmışsınız Nazlı hanım,sizi tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir